«Є його підпис, чоловік пішов сам», – в інфекційному відділенні Рівного підтвердили, що померлий пацієнт відмовився від госпіталізації

Лікарі запропонували лікування у стаціонарі

Інформація, яку поширили у соціальних мережах щодо смерті 65-річного чоловіка від COVІD-19 у місті Рівному, неправдива. Про це повідомили на сторінці Рівненської міської ради та її виконавчого комітету.

Сьогодні у рівненських групах в соцмережі почала з’являтися інформація про те, що міський голова Володимир Хомко озвучив в ранковому ефірі на Радіо ТРЕК неправдиву інформацію.

Про це ми писали тут:

У Рівному від COVID-19 помер чоловік, який відмовився від госпіталізації

Через обурення у соцмережах сьогодні у міській раді відбувся прес-брифінг щодо цього випадку. На всі питання журналістів відповіли заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська, завідувачка інфекційного відділення КНП «Центральна міська лікарня» РМР Галина Максимчук та завідувач реанімаційного відділення Андрій Огінський.

Офіційна інформація така:

Пацієнт – 65 років, житель міста Рівного.

Його госпіталізували 31 травня близько 2 години бригадою швидкої допомоги у приймальне відділення інфекційного стаціонару міської лікарні. Чоловіка оглянув черговий лікар, були проведені усі заміри - і температури, і визначений анамнез, і рівень кисню.

У пацієнта показники були в нормі, тільки була підвищена температура.

Пацієнту було запропоновано госпіталізацію з діагнозом «підозра на коронавірусну інфекцію», оскільки у лікарні не виставляють діагнозу без повного обстеження і результату ПЛР-тесту. У чоловіка були забрані аналізи на ПЛР. Зразки відразу були доставлені до лабораторії. Пацієнту були дані рекомендації.

Пацієнт у присутності дружини та чергового лікаря відмовився від госпіталізації.
 

Запис про відмову з підписом пацієнта є.

Відомо, що чоловік хворів уже 5 день. В Україні медичні працівники не можуть примусово госпіталізувати людину, навіть при підозрі на коронавірусну хворобу.

"Ми не маємо права людину змусити госпіталізуватися.
 

Ввечері дружина зателефонувала до відділення і спілкувалася із черговим лікарем.

 

Знову підвищилася температура і вони дали "парацетамол".

 

Дружина повідомила, що вони планували приїхати в лікарню наступного ранку для госпіталізації", - розповіла завідувачка інфекційного відділення КНП «Центральна міська лікарня» РМР Галина Максимчук.

Діагноз коронавірус підтвердили шляхом ПЛР-діагностики вже після смерті чоловіка. Контактних осіб, а саме - дружину покійного - наразі перевіряють на інфікування COVІD-19.

Як повідомив керівник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник, ПЛР-тест жінки показав негативний результат.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень