Феномен Чорнобаївки: пояснює Арестович

А також розповів про найближчі плани окупантів

Чорнобаївка – унікальне місце, де українські військові вже  8 разів знищували військову техніку й особовий склад росіян.

Вони накопичили величезне угруповання з Криму на тому напрямку – там, де Миколаїв, Одеса. Їм бажано, але недосяжно, рухатись через два мости – антонівський міст і міст у Новій Каховці, – розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

За словами Арестовича, там дуже вузький прохід, але окупантів «величезна кількість», і просуватися вглиб України вони можуть лише «капілярним шляхом».

І як не ховайся у відкритому степу, все одно ми знаходимо їх частіше, ніж їм хотілось би, – додав він.

На Херсонщині, на аеродромі у Чорнобаївці російські загарбники накопичують вертолітне угруповання.

А вертоліт тільки у кіно може сідати, де хочеш, літати, де хочеш. Потрібна вертолітна топографічна привʼязка й аеродромне забезпечення, тому вони змушені обирати аеродром. Вони грають у «пʼятнашки», намагаються пересуватися, щоб не стояти в одному місці, але не можуть його не використовувати. Там склався такий вузол, і на цей вузол прилітають і ще будуть прилітати, – пояснив він.

З приводу планів ворога Арестович сказав, що Київ залишається у списку пріоритетних цілей російських загарбників.

Вони ідіоти, і пріоритет взяття столиці у них залишиться до самого останнього, поки ми тут не похоронимо останнього солдата. Києву нічого не загрожує. Всі ці угруповання, які могли їм допомогти на півдні чи на сході, вони продовжують утримувати навколо Києва. Вони продовжують робити ту саму дурість – намагаються наступати на кількох напрямках одночасно з розмахом 500-700 км між ними.

 

Це самогубство. Це велика Чорнобаївка. Немає сміливої людини, яка вийде і скаже: «Все це не працює, треба робити щось інше». А з усього іншого їм залишилось прибратися звідси, бо у них з самого початку не було шансу перемогти Україну, – вважає радник керівника Офісу президента.

 

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень