Фемо-андроїди атакують

Компанія HBO порадувала нас черговим "прогресивним" шедевром.

У мережу вийшов трейлер нового серіалу від Рідлі Скотта "Виховані вовками". У цьому проєкті повний джентльменський набір глобаліста: трансгуманізм, мультикультуралізм, фемінізм і боротьба з "білим расизмом і патріархатом".

За сюжетом два андроїди (біла жінка і чорний чоловік) на кораблі-ковчезі прибувають на безлюдну планету - зруйнованою тотальною війною Землю і починають вирощувати там в інкубаторі дітей, намагаючись відродити людство. При цьому приховуючи, що їхні "батьки" - андроїди.

 

Пізніше на планету висаджується інша група законсервованих і розморожених створінь - солдат (на чолі з виконавцем ролі легендарного Рагнара Лодброка), які вважають, що наявний стан неправильний - роботи не повинні виховувати земних дітей. На що андроїд-мати не погоджується і переходить у бойовий режим (фемо-термінатор).

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Інокентій Гопак

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень