

Усі охочі співали колядки і пригощалися смаколиками
«Щаслива коляда» – вже традиційне свято у ЖК «На Щасливому». На другий день Різдва жителі мікрорайону зібралися поколядувати у дружній і, практично, сімейній атмосфері.
Під час святкування кожен охочий міг заколядувати зі сцени у парку житлового комплексу, прикрашеному новорічною ілюмінацією.
Лунали від усім добре знаної «Добрий вечір тобі…» до автентичних колядок у виконанні ансамблю «Уляночка».
Колядували також партнери ЖК «На Щасливому», вихованці та працівники садочку «BABYLAND», а ще професійні ансамблі та хори.
Справжньою родзинкою «Щасливої коляди» вкотре стало виконання колядок, які лунали із прикрашеної вантажівки.
Автомобіль курсував територією житлового комплексу та радував мешканців і гостей свята.
Частували відвідувачів свята справжнім козацьким кулішем, запашним шашликом, кавою, глінтвейном та медовухою. А діток розважали різні аніматори.
Насамкінець на сцену з привітаннями вперше вийшов вертеп колективу ЖК «На Щасливому».
Завершили святкування Різдва видовищним фаєр-шоу.
[media=167588] [media=167584] [media=167580]
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Що не можна робити з грошима 10 грудня, щоб не накликати бідність: народні прикмети
Відомий рівненський лікар, батько 5 дітей, отримав повістку (ФОТО/ВІДЕО)
Що не можна робити, коли до вас прийшли гості: народні прикмети
Розваги для багатіїв: скільки коштує катання на лижах у Буковелі (ФОТО)
Українці розповіли, за якими продуктами вони сумують у Німеччині
ЖК «На Щасливому» — район, в якому хочеться жити (ФОТО)
Авто «На Щасливому» підпалили двоє невідомих (ВІДЕО)
«Діодні» барабанщики та відомі хіти з кінофільмів: як у Рівному святкуватимуть день народження ЖК «На Щасливому»
На будівництві у Рівному загинув чоловік (ФОТО)
Дивіться, хто іде: Роман Курис – той, хто створив житловий комплекс «На Щасливому» (ВІДЕО)
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.