Фахівці Держпраці йдуть на підприємства, щоб розповісти про… коронавірус

І заходи боротьби з небезпечною недугою

До боротьби з коронавірусом долучили Держслужбу праці.

Наступні три тижні фахівці усіх обласних управлінь проводитимуть  інформаційну кампанію серед працівників сфери роздрібної торгівлі, транспорту та організації харчування.

На Рівненщині план таких заходів управління Держпраці узгоджувало з облуправлінням охорони здоров'я та обласним центром громадського здоров'я.

З 27-го лютого по 13 березня фахівці Держпраці відвідуватимуть підприємства, фірми та організації на території краю, аби поінформувати працівників і роботодавців про заходи профілактики інфікування коронавірусом.

Що радить Всесвітня організація охорони здоров’я

  1. Регулярно мийте руки:

Обробляйте руки спиртовмісним засобом або мийте їх із милом.

  1. Дотримуйтесь правил респіраторної гігієни:

При кашлі та чханні прикривайте рот і ніс серветкою чи згином ліктя. Використану серветку відразу викидайте у контейнер для сміття із кришкою та обробляйте руки спиртовмісним антисептиком чи мийте їх з милом.

  1. Дотримуйтесь дистанції у громадських місцях

Намагайтеся тримайтеся від людей на відстані щонайменше 1 м (це приблизно 3 кроки), особливо якщо у них кашель, нежить або підвищена температура.

  1. Старайтеся не чіпати руками очі, ніс і рот
  2. При підвищенні температури, появі кашлю та ускладненні дихання якомога швидше звертайтеся за медичною допомогою
  3. Дотримуйтеся звичайних правил гігієни при відвідуванні продуктових ринків, де продаються продукти тваринного походження
  4. Не вживайте в їжу сирі, а також продукти тваринного походження, які не пройшли належну термічну обробку.

 

Нагадаємо, що на сьогодні у світі зареєстрували понад 82 тис. випадків зараження коронавірусом. Хворобу зареєстрували у майже 40 країнах світу. Окрім Китаю, Південної Кореї та Італії, це Данія, Румунія, Грузія, Іспанія, Франція, Німеччина, Велика Британія та інші.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень