Фахівці підрахували суму збитків довкіллю внаслідок обстрілів нафтобаз на Рівненщині та Житомирщині

Йдеться про сотні мільйонів гривень

Ворожі ракетні удари не лише знищують об’єкти критичної, військової, цивільної інфраструктури в Україні, а й завдають цим непоправну шкоду навколишньому середовищу.

Результатами таких ударів є забруднення земель хімічними речовинними,  водних артерій,  атмосферного повітря значними викидами небезпечних забруднювальних речовин, накопичення канцерогенного сміття, наслідки чого українці відчуватимуть на собі не один рік, повідомили в Державній екологічна інспекція Поліського округу.

Спеціалісти дослідили, що сума збитків для навколишнього природного середовища України, внаслідок пожеж на нафтобазах, які знаходяться на територіях Житомирської та Рівненської областей, становить майже  225 млн гривень. Наразі йдеться про 3 об’єкти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень