Facebook допоможе забути колишніх

Нова функція вже на стадії тестування

Facebook анонсував нову функцію, яка дозволить приховувати в стрічці новин записи, фотографії та інший контент від колишніх коханих при зміні користувачем свого статусу про романтичні стосунки. Крім того, можна буде зменшити кількість своїх записів у стрічках колишніх партнерів. До розробки цієї опції керівництво підштовхнули численні прохання користувачів.

«Ми почали тестувати інструменти, які допоможуть людям управляти тим, як вони взаємодіють з колишніми партнерами на Facebook після того, як їх відносини закінчилися. При зміні статусу про стосунки користувачам запропонують випробувати ці інструменти », - повідомляє прес-служба соцмережі.

Раніше подібні функції були доступні в сервісі Google Photos для андроїд-пристроїв.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень