Facebook допоможе забути колишніх

Нова функція вже на стадії тестування

Facebook анонсував нову функцію, яка дозволить приховувати в стрічці новин записи, фотографії та інший контент від колишніх коханих при зміні користувачем свого статусу про романтичні стосунки. Крім того, можна буде зменшити кількість своїх записів у стрічках колишніх партнерів. До розробки цієї опції керівництво підштовхнули численні прохання користувачів.

«Ми почали тестувати інструменти, які допоможуть людям управляти тим, як вони взаємодіють з колишніми партнерами на Facebook після того, як їх відносини закінчилися. При зміні статусу про стосунки користувачам запропонують випробувати ці інструменти », - повідомляє прес-служба соцмережі.

Раніше подібні функції були доступні в сервісі Google Photos для андроїд-пристроїв.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень