У Facebook з’явиться кнопка «не подобається»

Марк Цукерберг пообіцяв

Facebook додасть кнопку «Dislike» під постами - про це оголосив Марк Цукерберг на конференції в Менло-Парку в Каліфорнії.

«Мені здається, люди просили про кнопку «Dislike»вже багато років. Сьогодні особливий день, коли я можу сказати, що ми працюємо над цією функцією і скоро вона з'явиться в соцмережі », - цитує Цукерберга CNBC.

Втім, мова йде не про повну протилежність кнопки «подобається» - за словами Марка, це, швидше, буде кнопка для «вираження співчуття». Вона допоможе користувачам підтримати друзів, які опублікували сумні новини, а також в тих випадках, коли «Like» здається недоречним.

«Ми не хочемо перетворювати Facebook у форум, де люди тільки й роблять, що плюсують і мінусують пости інших користувачів, - сказав Цукерберг. - Це зовсім не той тип соцмережі, який ми хочемо створити: ви ж не хочете ділитися важливими для вас моментами дня і бачити, що комусь це не подобається».

Наприкінці минулого року Цукерберг вже висловлювався з приводу введення кнопки «Dislike» - тоді він заявив, що така кнопка ніколи не з'явиться в соцмережі, проте компанія розглядає можливість введення інструментів для вираження емоцій, коли «Like» ставити не хочеться.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень