У Рівному не можуть знайти, хто відповідальний за знищення борщівника

Нас відправляли від інстанції до інстанції

Рівнянка Вікторія Алексейчук опублікувала фото у Фейсбуці, на якому видно, що поблизу школи біля стадіону "Авангард" росте небезпечна рослина - борщівник Сосновського.

На питання, хто має знищити цю рослину, начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк відповів:

«Нам ще не надходило повідомлення про виявлення цієї рослини. Я зателефоную своїм підлеглим, нехай вони приїдуть і подивляться, чи це справді борщівник. Також зателефоную в трест зеленого господарства  - можливо, вони зможуть вирішити цю проблему».

Керівник міського тресту зеленого господарства Ірина Савчук пояснила:

«Цього року все частіше люди звертаються до нас при виявленні отруйних рослин. Насіння борщівника дуже швидко розповсюджується, це просто якась епідемія. Ми, як просто небайдужі люди, не завжди можемо повністю контролювати цю ситуацію. Проте при виявленні одразу позбуваємось отруйної рослини».

Ірина Савчук також порадила звернутися до фітосанітарної служби Рівного.

Заступник начальника управління фітосанітарної служби Олександр Столярець відповів нам:

«Цей бур'ян не віднесений до шкідливих. Ми не маємо права що-небуть з цим робити. Можемо лише зобов'язати власників ділянок боротися зі шкідливими рослинами, але борщівник до них не належить. І взагалі це - не проблема фітосанітарної служби. Це - проблема держави».

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень