![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Нас відправляли від інстанції до інстанції
Рівнянка Вікторія Алексейчук опублікувала фото у Фейсбуці, на якому видно, що поблизу школи біля стадіону "Авангард" росте небезпечна рослина - борщівник Сосновського.
На питання, хто має знищити цю рослину, начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк відповів:
«Нам ще не надходило повідомлення про виявлення цієї рослини. Я зателефоную своїм підлеглим, нехай вони приїдуть і подивляться, чи це справді борщівник. Також зателефоную в трест зеленого господарства - можливо, вони зможуть вирішити цю проблему».
Керівник міського тресту зеленого господарства Ірина Савчук пояснила:
«Цього року все частіше люди звертаються до нас при виявленні отруйних рослин. Насіння борщівника дуже швидко розповсюджується, це просто якась епідемія. Ми, як просто небайдужі люди, не завжди можемо повністю контролювати цю ситуацію. Проте при виявленні одразу позбуваємось отруйної рослини».
Ірина Савчук також порадила звернутися до фітосанітарної служби Рівного.
Заступник начальника управління фітосанітарної служби Олександр Столярець відповів нам:
«Цей бур'ян не віднесений до шкідливих. Ми не маємо права що-небуть з цим робити. Можемо лише зобов'язати власників ділянок боротися зі шкідливими рослинами, але борщівник до них не належить. І взагалі це - не проблема фітосанітарної служби. Це - проблема держави».
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК