Екстренка Рівненщини придбала нове обладнання

Для реанімаційних бригад

Медики Рівненщини тепер працюватимуть з новим обладнанням. Адміністрація «Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» закупила 5 портативних приладів для непрямого масажу серця Easy Pulse виробництва Швейцарії та два дефібрилятори виробництва Франції.

Easy pulse наразі активно використовують у Європі, в Україні - лише у великих містах. Тож тепер новітні технології є у Рівненському Центрі ЕМД та МК.

Апарат для непрямого масажу серця Easy Pulse працює автоматично. Зараз, бригади «швидкої» роблять це вручну. В районах, де у складі бригади фельдшер та водій, прилади Easy Pulse вкрай необхідний при проведенні реанімаційних заходів.

- Easy Pulse - унікальна конструкція, яка забезпечує високу ефективність масажу. Рівномірний розподіл компресій по периметру грудної клітини.

 

Постійна частота 100 компресій за хвилину. Акумулятор може працювати автономно 45 хвилин, - розповідає директор «Обласного Центру ЕМД та МК» Андрій Бортнік.

Апарат для непрямого масажу серця Easy Pulse - це неоціненний помічник для бригад.

- Зараз лікарі та фельдшера «швидкої» самостійно роблять масаж серця пацієнту. Нещодавно наша бригада проводила реанімаційні заходи впродовж 59 хвилин і потрібно було робити непрямий масаж серця. Це не просто… А Easy Pulse - робитиме це автоматично.

 

Варто відзначити й нові дефібрилятори. Вони багатофункціональні, компактні, легкі та надзвичайно зручні у використанні, - додає завідувач навчально тренувального відділу  «Обласного Центру ЕМД та МК»  Андрій Стахнюк.

Наразі нові апарати тестують інструктори НТВ Рівненського обласного Центру ЕМД та МК. Вони навчатимуть бригади інтенсивної терапії, як правильно користуватися новою технікою.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень