Екстремальні гірки у Рівному: дирекція парку підозрює «активістів» (ФОТО)

Та батьків малечі

Раніше ми писали про екстремальні гірки у парку ім. Шевченка. Йдеться про шість каменів, які невідомі підклали під спуск із дитячої гірки у минулу суботу.

За словами директора парку Андрія Черепанова, це була або якась неправильна ініціатива з боку батьків, або хтось хотів «попіаритися» і таким чином «підправити» репутацію парку:

З’явився коментар відразу у Фейсбуці від активістів, які вважають, що вони у всьому розбираються і готові давати поради, як обслуговувати парки. У нас зараз дуже багато всіляких активних дій. Комусь це не подобається. Можливо, тим активістам, у яких на сторінці і з’явився цей допис. Чи, можливо, з натяком, що це парк спеціально зробив. Ну, це ж маячня.

Директор парку наголосив, що увесь дитмайданчик засипаний відсівом заради зручності дітей – він створює таку собі «подушку безпеки». А от класти бруківку чи асфальт тут не можна – це травмонебезпечно.  

До того ж, паркова зона повинна бути екологічною, а якщо цей майданчик заасфальтувати – сюди перестануть прибігати білки.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень