Експерти назвали найкрасивішого Джеймса Бонда

А також найменш привабливого

Всі виконавці ролі агента 007

Згідно з принципом Золотого перетину, який вважається своєрідним естетичним каноном, вченим вдалося визначити найкрасивішого і найменш привабливого агента 007.

Методи комп'ютерного картографування обличчя і Золотого перетину, яким вимірювали красу ще в Стародавній Греції, дозволили встановити, що найпривабливішим Джеймсом Бондом в історії кінематографу став Шон Коннері, а найменш привабливим - Деніел Крейг.

Шон Коннері

Обличчя Шона Коннері зразка 1964 року, коли актор знімався в «Голдфінгері», збіглося з лініями ідеалу на 89,2%. У Коннері, якому на той момент було 34 роки, виявилося найбільш симетричне обличчя і геометрично досконале підборіддя.

На другому місці опинився Роджер Мур (88,8% збігу з ідеалом), на третьому Тімоті Далтон (86,5%), на четвертому Пірс Броснан (85,3%), на п'ятому Джордж Лезенбі (85,2%) і на шостому Деніел Крейг (84,2%).

Деніел Крейг

За давньогрецьким мірками краси зовнішність Крейга вважається грубуватою, занадто широке обличчя і ніс, а також тонкі губи не відповідають ідеалам Золотого перетину.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень