Букмекери назвали головну претендентку на роль дівчини Бонда

Це австралійська актриса Марго Роббі

Актора на роль Джеймса Бонда ще не знайшли, а букмекери вже переключилися на нову «гру» - вибирають, хто стане наступною «дівчиною Бонда». Зараз фавориткою букмекерів на цю роль вважається Марго Роббі. Молодій австралійській актрисі пророкують велике майбутнє. Слідом за нею в цій «гонці» закріпилася Емілі Блант, а вже далі йдуть такі імена, як Емілі Ратажковскі та Емма Вотсон.

Нагадаємо, Марго Роббі, відома глядачам за фільмами «Вовк з Волл-стріт» і «Загін самогубців». Кінохит Мартіна Скорсезе, де партнером Марго став сам Леонардо ДіКапріо, перетворив її відразу після прем'єри в знаменитість. Роббі моментально охрестили «дівчиною мрії» і новим секс-символом Голлівуду. До цієї ролі вона грала в телесеріалах «Сусіди» та «Пан Американ», де була виконавицею епізодичних ролей.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень