Володарка «Оскара» чекає на первістка

Енн Гетевей невдовзі стане мамою

33-річна володарка «Оскара» за роль у «Знедолених» та її чоловік, актор і продюсер Адам Шульман, вперше стануть батьками.

Чутки про вагітність актриси вперше з'явилися майже 2 місяці тому - особливо пильним журналістам вдалося розгледіти кругленький животик Енн під вечірньою сукнею на червоній доріжці прем'єри її нового фільму «Стажер» у Великобританії. Однак тоді сама Енн ці чутки спростувала. Тепер же приховувати вагітність стало неможливо – Гетевей зараз на другому триместрі вагітності.

Енн Гетевей і Адам Шульман одружилися у вересні 2012 року, а перед цим зустрічалися майже чотири роки. Для обох це буде перша дитина.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень