Ексначальник з УМВС Рівненщини – ректор «академії внутрішніх справ» у ДНР. Невже «сяде» довічно?

Берест навіть пройшов люстрацію у 14-му році

П’ятьом колишнім міліціонерам в Україні оголошено про підозру у колабораційній діяльності. У списку зрадників -  колишній начальник громадської безпеки УМВС Рівненщини Олег Берест. Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Цікаво, що полковника міліції Олега Береста у липні 2013 року призначили заступником начальника УМВС України в Рівненській області — начальником міліції громадської безпеки.

 

Тоді міліцією Рівненщини керував генерал Василь Лазутко. 

У 2014 році члени Люстраційного комітету навіть розглядали кандидатуру Олега Береста на посаду начальника УМВС України у Рівненській області, але незабаром його звільнили, і Берест повернувся на Донеччину.

Полковник родом з міста Шахтарськ Донецької області. Як бойовик терористичної організації,  він потрапив у базу Миротворця.

Тепер за виправдовування дій Росії 57-річному полковнику міліції «дісталося» крісло ректора тамтешньої «академії внутрішніх справ імені Дзержинського».

Поліція не назвала прізвища ще чотирьох зрадників. За співпрацю з ворогом фігурантам загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень