Екс-голова Рівненської обласної ради назвав розцінки у копачів бурштину

Каже, що інформація достовірна

Член «Радикальної партії Олега Ляшка» у Рівненській обласній раді, екс-голова облради Володимир Ковальчук у соціальних мережах днями розповсюдив інформацію, що стосується «вхідного квитка на урочище Гальбин» у Сарненському районі.

Йдеться про «квиток» для копачів бурштину. Коштує він кілька сотень доларів, зі слів Володимира Ковальчука. Він також повідомив, що копати бурштин у Гальбині починають після 19 години.

Зауважимо, що про результати походу у Гальбин Володимир Ковальчук поки не повідомляв.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень