![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Мистецька резиденція у Рівному запрошує охочих привернути увагу до проблем … з водними ресурсами
У Рівному розпочинається реєстрація для учасників/ць першої у місті мистецької резиденції «Contemporary Art Rivne». До участі в проєкті запрошують митців, дослідників та активістів, що працюють або цікавляться екологією.
Заявки приймаються відсьогодні, 17 червня, по 1 липня 2021 року.
Анкета учасника/ці: https://bit.ly/35rrh6z
Передбачається, що результати роботи резидентів представлять на День міста.
А до того 3 тижні у серпні у «Просторі» триватиме перша мистецька резиденція «Contemporary Art Rivne», розповідає запрошений куратор резиденції «Contemporary Art Rivne» Дмитро Чепурний:
- «Вода. Часті питання» - це спроба мовою мистецтва привернути пасивне суспільство до збереження та ощадливого використання водних ресурсів.
З 7 по 28 серпня, художники, дослідники та активісти зможуть долучитися до створення робіт, які мають привернути увагу до проблем навколишнього середовища й води у регіоні.
Цьогорічний проєкт має на меті показати бачення стану води в Рівному та області з мистецької сторони. Протягом двох тижнів учасники будуть створювати індивідуальні або групові проєкти.
Ділитимуться своїми думками, баченням та дискутуватимуть з експертами у цій галузі. Частина заходів програми пройде в онлайні режимі. Втім, реалізація фінальних проєктів, а саме польові дослідження учасників та індивідуальні розвідки зможуть відбуватися наживо із дотриманням карантинних вимог.
Під час резиденції учасники та учасниці отримають менторську підтримку в реалізації проєктів, які будуть презентовані у Рівному наприкінці серпня.
Проєкт реалізує ГО «Платформа взаємодій «Простір» у партнерстві з Національним університетом водного господарства та природокористування за підтримки Українського культурного фонду.
До речі, це перший в історії регіону подібний проєкт.
Рівне стане першим містом в Україні, де ідеї екологічних досліджень про воду реалізовуватимуть мовою сучасного мистецтва, кажуть у Громадській організації «Простір».
Під час резиденції учасники та учасниці отримають менторську підтримку в реалізації проєктів.
Очікується, що за результатами роботи резиденції, 9 групових або індивідуальних проєктів зможуть отримати фінансування на їх реалізацію.
Крім того, всі учасники отримують невеличке відшкодування витрат за участь у резидентській програмі згідно з договором про створення і використання об'єктів права інтелектуальної власності та передачі виключних майнових прав, зазначили у ГО «Платформа взаємодій «Простір».
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Де в будинку покласти лавровий лист, щоб він притягував гроші: народні прикмети
Вєтров отримав відзнаку від Вікіпедії за найкраще фото Дубна (ФОТО)
23 школярі у Рівному отримали по 6 тисяч 840 гривень (СПИСОК/ФОТО)
Картини «Бузок» шукає музей на Рівненщині (ФОТО)
Чи дозволять проводити святкові концерти і вистави у будинках культури Рівненщини?
Чи буде локдаун і які перспективи культури, розповів міністр під час візиту у Рівне (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК