Екологи з Рівного через міністерство «прибрали» стихійне сміттєзвалище

Яке виявили у Здолбунові

Як боротися зі стихійними сміттєзвалищами?

Відповідь на це питання знайшла керівниця екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді Ірина Куроченко.

- Під час наших експедицій трапляються і не дуже приємні знахідки. Коли ми йшли вздовж річища малої річки Устя Спасівська у м. Здолбунів, прямо на березі натрапили на велике стихійне сміттєзвалище.

 

Ми відправили звернення із фотографіями на сайт Міністерства енергетики та захисту довкілля України - https://ecomapa.gov.ua/.

 

Маємо позитивний результат. Кожен може зробити такі нескладні кроки у боротьбі за цивілізоване поводження з побутовим сміттям, — повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці Ірина Куроченко.

До 20 лютого КП «Здолбунівське» має ліквідувати сміттєзвалище за власні (немалі!) кошти, а далі розбиратися з порушниками, додала еколог.

[media=171307] [media=171306]

Також вона опублікувала документи, аби роз’яснити, як діяти у подібних ситуаціях небайдужим до навколишнього середовища мешканцям Рівненщини.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень