Ефективність китайської вакцини Sinovac, яку купила Україна, менше ніж 60% – дослідження

Це показали клінічні випробування, проведені в Бразилії

Загальний рівень ефективності CoronaVac нижче ніж 60%.

Разом з тим, препарат досяг мінімального з точки зору Всесвітньої організації охорони здоров’я та бразильського Національного агентства з санітарного нагляду (Anvisa) рівня ефективності в 50%, що дозволяє використовувати її для імунізації населення.

На звіт Anvisa про таку ефективність посилаються два джерела новинного порталу UOL. Офіційні результати дослідження будуть опубліковані 12 січня, повідомляє «Українська правда».

Нагадаємо, 30 грудня Україна уклала договір на поставку 1 млн 913 доз цієї вакцини проти COVID-19. 

Сума угоди - 964 млн грн.

 

В цю суму входить вартість вакцини і її доставка до Києва, повідомили LB.ua в ДП «Медичні закупівлі». 

Під час першої поставки вакцин від Sinovac Україна отримає 700 тис. доз. Препарат мають доставити після офіційної реєстрації або в країні-виробнику, або в інших країнах. 

Також нещодавно стало відомо, що Україна закуповуватиме китайську вакцину від Sinovac через компанію «Лекхім», яка має скандальну репутацію з часів очільниці МОЗ Раїси Богатирьової.

А у 2022 році «Лекхім» навіть планує розпочати виробництво вакцини китайської компанії Sinovac Biotech від COVID-19. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень