ECOlympic: діти зібрали кілограми сміття на Базальтових стовпах (ФОТО)

Діти навіть виготовили власні знаряддя для прибирання озера

Міжнародний олімпійський рух через власні освітні проєкти для дітей та молоді проводить заходи, які спрямовані на захист екології.

Цього року, за підтримки світових організацій, НОК, Кабміну та обласної адміністрації, «Олімпійський екомодуль» провели на території пам'ятки природи місцевого значення - Базальтові стовпи.

Грандіозне прибирання влаштували у суботу, 5 червня, У Всесвітній день довкілля.

- Цей захід – черговий крок до заохочення учнівської молоді до реалізації проєкту #OlympicLab, який поєднує екологічне виховання, спорт, здоровий спосіб життя, – зазначив голова директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук.

Таку ініціативу підтримав і голова громади - Олександр Бачук, який особисто долучився до участі в акції та ще й пригостив учасників різноманітними смаколиками.

Три десятки місцевих школярів з с. Базальтове, разом з вчителями та батьками прибрали не лише територію навколо кар’єру, а навіть зібрали все сміття з води, скориставшись човном та самостійно виготовленими допоміжними знаряддями.

Результатом спільної праці стали чисті береги та кілька десятків мішків зі сміттям.

Фото надав центр «Спорт для всіх».

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень