ON-LINE

Дизайн упаковки рівненського виробника увійшов в ТОП кращих дизайнів України (ФОТО)

п'ятниця, 29 травня 2020
За результатами національного конкурсу
Упаковка-переможець

Конкурс "Ukrainian Design: The Very Best Of" ("Український дизайн: найкращий з них") проводився вже вдев'яте. Щорічно виставка-конкурс є своєрідним звітом про роботу українських дизайнерів і художників. На ньому підбивають творчі підсумки і нагороджують кращих.

Цього року роботи учасників оцінювало міжнародне журі – 32 члени журі з 18 країн – провідні міжнародні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії.

І упаковка ТОВ "Радивилівмолоко", розроблена спільно зі львівською агенцією "Ватага" для лінії молочних продуктів "Farm fresh: західноукраїнські фермерські продукти",  увійшла в ТОП найкращих дизайнів упаковки 2020 в Україні.

Особливістю продукції «Farm Fresh» є те, що в ній використовується тільки незбиране молоко з натуральним жиром. Щоб відрізнити цей продукт від інших та підкреслити його природність, для нього було створено крафт-паперову упаковку. Крафт-папір - міцний, екологічний і дозволяє зберегти свіжість продукту.

А задум дизайну його розробники пояснили так: 

Ми поставили собі за мету створити ностальгічну асоціацію, нагадуючи споживачам про дитинство, коли справжнє парене молоко було звичною справою.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного