Дизайн упаковки рівненського виробника увійшов в ТОП кращих дизайнів України (ФОТО)

За результатами національного конкурсу

Конкурс "Ukrainian Design: The Very Best Of" ("Український дизайн: найкращий з них") проводився вже вдев'яте. Щорічно виставка-конкурс є своєрідним звітом про роботу українських дизайнерів і художників. На ньому підбивають творчі підсумки і нагороджують кращих.

Цього року роботи учасників оцінювало міжнародне журі – 32 члени журі з 18 країн – провідні міжнародні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії.

І упаковка ТОВ "Радивилівмолоко", розроблена спільно зі львівською агенцією "Ватага" для лінії молочних продуктів "Farm fresh: західноукраїнські фермерські продукти",  увійшла в ТОП найкращих дизайнів упаковки 2020 в Україні.

Особливістю продукції «Farm Fresh» є те, що в ній використовується тільки незбиране молоко з натуральним жиром. Щоб відрізнити цей продукт від інших та підкреслити його природність, для нього було створено крафт-паперову упаковку. Крафт-папір - міцний, екологічний і дозволяє зберегти свіжість продукту.

А задум дизайну його розробники пояснили так: 

Ми поставили собі за мету створити ностальгічну асоціацію, нагадуючи споживачам про дитинство, коли справжнє парене молоко було звичною справою.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень