Двісті аграріїв ярмаркували у Рівному на Набережній

Масштабну торгівлю в обласному центрі розгортатимуть ще двічі

Близько двохсот сільськогосподарських підприємств представили свою продукцію на ярмарку, що відбувся на вихідних. На вулиці Набережній усі охочі могли придбати овочі та фрукти, живу рибу та м'ясо, мед, саджанці ягідних рослин та плодових дерев. Найбільше фермерів приїхало із Гощанського, Дубенського, Млинівського та Рівненського районів. Представили на ярмарку продукцію і харчовики області. Зокрема, вони торгували молоком, м’ясопродуктами, яйцями, олією, борошном, крупами та консервованою продукцією.

Між тим, покупці ярмарку відзачають, що ціни фермерів не надто відрізняються від пропонованих на ринках міста. Вказують також на невеликий асортимент пропонованого. Зокрема, дійсно великий вибір був картоплі та капусти. А ось тим, хто збирався запастися морквою, пощастило менше.

До слова, наступні ярмарки пройдуть 10 жовтня на вулиці Князя Романа та 17 жовтня – на Набережній у Рівному.

А фотозвіт з ярмарку на Набережній можна переглянути тут.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень