Дві компанії сьогодні через суд вимагатимуть бурштинові родовища на Рівненщині

У Рівному продовжується суд щодо дозволу видобутку бурштину компаніями «Амбер Майнінг Компані» та «Інвестнерудпром»

Нагадаємо, ці дві приватні компанії позиваються до обласного управління Держгеонадр з метою отримати у використання землі під видобуток бурштину. Рівненська облрада та управління Держпраці категорично проти надання у власність приватним компаніям бурштинових родовищ на Рівненщині.

Сьогодні, у Рівненському окружному адміністративному суді (вул.16 Липня, 87) відбудеться черговий розгляд судових справ з метою отримання дозволів на користування бурштиноносними ділянками надр Рівненської області, повідомляє Рівненська обласна рада:

24.03.2017 (12:00 год.) – Рівненський окружний адміністративний суд, справа №817/859/16 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Амбер Майнінг Компані» до Державної служби геології та надр України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Рівненська обласна рада, про визнання бездіяльності Державної служби геології та надр України протиправною, зобов’язання вчинення певних дій.

24.03.2017 (12:30 год.) – Рівненський окружний адміністративний суд, справа №817/895/16 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестнерудпром» до Державної служби геології та надр України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Рівненська обласна рада, про визнання бездіяльності Державної служби геології та надр України протиправною, зобов’язання вчинення певних дій.

Раніше позивачі кілька разів не з’являлися на судові засідання, тож суд переносили. У разі чергової неявки позивачів, Держгеонадра та захисники установи погрожували подати скаргу до вищої кваліфікаційної комісії суддів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень