Два болота на Рівненщині долучили до боліт міжнародного значення

Відповідні сертифікати представникам Рівненського природного заповідника вручать 2 лютого в Києві

Мова іде про болота «Сира погоня» і «Сомине», що на півночі Рівненської області. 

Про це повідомив листом Міністерство екології та природних ресурсів секретаріат Рамсарської конвенції. Рішенню, як зазначають в Мінприроди, передувала складна робота з дослідження стану екосистем та біорізноманіття водно-болотних угідь.

Відповідні сертифікати представникам Рівненського природного заповідника, який розташований на півночі області та є другим за розміром в Україні, вручать 2 лютого в Києві. Також на території заповідника встановлять спеціальні знаки і нанесуть межі вищезгаданих водно-болотних угідь на плани та карти.

«Сира Погоня» — єдиний болотний масив в Україні з горбисто-мочажинним природним комплексом, характерним для північних боліт. «Сомине» - це велика ділянка перехідних боліт, збережена у природному стані. Вона є крайньою південно-західною частиною болотного масиву Кремінне, розташованого в межиріччі річок Льва та Ствиги. Перехідне болото на цій ділянці переривається смугами суходолів та прилеглих лісових боліт. Тут розташоване озеро Сомине — типове озеро для Західного Полісся, його площа становить 56 га, максимальна глибина — 13 метрів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень