Дуобус у Рівному таки їздить. Але влада хоче бачити білорусів

Влада Рівного хоче, щоб гібрид автобуса і тролейбуса, виготовлений для Рівного мінським заводом "Белмаш" за 7,5 мільйона гривень, перевірили представники виробника

Після поломки у п'ятницю дуобус продовжив курсувати вулицями міста. Про поломку ми писали у публікації У Рівному зламався новопридбаний дуобус (ФОТО) Але дуобус продовжив у вихідні курсувати вулицями, викликаючи заздрість водіїв маршруток, про що ми писали у повідомленні «Маршрутники скрегочуть зубами», - рівнянин - про новий дуобус (ФОТО)

Втім, дуобус таки мають перевірити предсьавники виробника. Детальніше розповідає начальник міського управління транспорту і зв'язку Віталій Миронюк:

Дуобус в суботу-неділю відпрацював без ніяких затримок. Але ми, оскільки мали місце збої, а сам тролейбус на гарантії заводській, ми запросили представника, щоб приїхав сюди, ще побув деякий час. Коли проводили випробування п’ять днів і були їхні спеціалісти, ніяких збоїв у роботі не було. Два дні після їх від’їзду і вийшла маленька, я не назвав би це поломка, просто вихід з ладу одного із запобіжників. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень