Патріарха Філарета запросили на Рівненщину, щоб освятити... Чорта

Це повідомлення викликало активне обговорення в Інтернеті

Пам'ятник у Дубні

Нагадаємо, що у Дубні на Покрову, 14 жовтня, відкриють пам'ятник "Борцям за волю й незалежність України". Про цей пам'ятник, який у Дубні називають просто "Конем", сайт Радіо Трек писав у публікації «Луценко грошей на Коня не давав», - правда про пам’ятник від міського голови Дубна

Міський голова Дубна Василь Антонюк обіцяв на відкриття пам'ятника особисто запросити патріарха УПЦ КП Філарета. Це викликало здивування і сміх мешканців Дубна у соцмережі Фейсбук. Адже прототипом пам'ятника у вигляді козака на коні, як відомо, став літературний персонаж Миколи Гоголя Тарас Бульба, а його коня звали Чортом.

Тож дубенчани у Фейсбук писали:

Віктор Саюк  15 год · ТО що, все-таки Патріарх буде освячувати коня??? Як то його Гоголь назвав? пам'ятаєте? Це нормально буде святити те чудо???

Віктор Ніколайчук Побільше святої води і ладану. Може, вдасться вигнати безбожників і нечестивих з міста

Микола Кружайло Освячувати Чорта...цікаво ...цікаво ....

Назар Володимирович Всі тепер дружно кричать, що це пам'ятник борцям за свободу, хоча достеменно відомо: попервах, розпочинаючи з П.Смоліна та решти, що це пам'ятник Тарасу Бульбі, відтак то - і його коню з кличкою Чорт. На 100 % переконаний, що Філарету і іншій церковній братії все це - невідомо, а якщо відомо, то чому немає реакції?! Ото буде цікаво: Філарет освячує Чорта!

Сергій Ткачук підставили патріарха. падлюки

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень