«Герой» дня, який встановив алкорекорд, потрапив у ДТП поблизу Рівного (5 ФОТО)

За попередньою інформацією, ДТП без потерпілих

Водій таксі, якого нещодавно у Рівному тричі затримувала поліція за кермування у стані алкогольного сп’яніння, потрапив у ДТП.

10-11 березня поліція зупиняла чоловіка о 20-й, 22-й та о першій годині ночі.

Однак підстав, щоб забрати у порушника транспортний засіб, поки немає. Про це повідомили у поліції.

Тож учора ввечері таксист, так і не отверезівши, сів за кермо і потрапив у ДТП поблизу Рівного.

Про це повідомляє РІВНЕ 1. 

Ймовірно, водій BMW не впорався з керуванням і допустив зіткнення з іншим транспортним засобом.

Автопригода сталася у населеному пункті Грабів. 

[media=139190][media=139188][media=139187]

Радіо Трек звернувся за додатковою інформацією до поліції. Більше інформації згодом на нашому сайті.

Фото РІВНЕ 1. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень