У Рівному звільнили таксистів, які учора влаштували страйк

Поки – тільки 30

Сьогодні з роботи звільнили близько 30 водіїв «GPS-таксі 305».

Усі вони - з трьох сотень тих, хто вчора понад чотири години мітингував поблизу магазину «Озерянка», що на Басовому Куті.

Днями незадоволені цінами на послуги водії зверталися до керівництва служби, каже один зі звільнених таксистів Валентин Воробей:

Ми приходили в офіс – близько 30 людей. Поговорили з адміністрацією щодо підняття тарифів, але згоди не дійшли. Нам сказали: «Ми так вирішили, такі тарифи будуть і все. Або так, або ідіть на іншу службу».

 

Я сьогодні вранці увімкнув програму таксі, по якій ми працюємо, а там на червоному фоні написано «Ви заблоковані». Причина не вказана - без причини. Таке ж й у багатьох інших таксистів. Уже біля 30-ти чоловік заблокували.

Чоловік зазначив, що ціни на перевезення пасажирів у службі таксі не переглядали уже близько року. На сьогодні працювати за такими тарифами нерентабельно, каже Валентин Воробей, адже і заправка авто, і його обслуговування – повністю «на плечах» водіїв.

Керівництво служби таксі про запланований страйк водії не попереджали.

Сьогодні ж звільнені таксисти разом зі своїми колегами-однодумцями запланували знову йти до адміністрації, аби спробувати владнати ситуацію.

Нагадаємо, Союз перевізників України готовий підтримати рівненських таксистів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень