«Друзі» повертаються на екран, але не всі

Метью Перрі відмовився брати участь у реюніоні

Цими днями світ облетіла звістка про спеціальний випуск серіалу «Друзі», який має вийти 21 лютого. Втім, радість фанів легендарного серіалу була завчасною – брати участь у возз’єднанні відмовився Метью Перрі, виконавець ролі Чендлера Бінга. Актор зараз перебуває в Лондоні, де репетирує свою роль у театральній постановці «The End of Longing». Приїхати до США, щоб взяти участь у зйомках 2-годинного епізоду «Друзів», він ніяк не зможе. Повідомляється, що він повідомив про це керівництво NBC з самого початку.

Може статися, що Метью Перрі запише з Лондона якесь відеозвернення для нового епізоду «Друзів», однак назвати це повноцінним возз’єднанням не можна.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень