Дружина відомого рівнянина показала себе у всій красі у кліпі гурту «Антитіла» (ВІДЕО)

Вийшов кліп на пісню «Стань»

Ми писали про те, що одна з найкращих і найкрасивіших легкоатлеток світу, Марина Бех-Романчук, знялася у новому відео гурту «Антитіла». Дружину нашого рівненського плавця Михайла Романчука ми бачимо на біговій доріжці у звичному спортивному вбранні.

Як кажуть музиканти, бігові доріжки символізують дорогу життя, великий простір, де кожен біжить по своїй лінії до мети. Тарас Тополя уточнює:

В процесі підготовки ми зрозуміли, що потрібна масштабна картинка, у якій можливо передати плин життя і людей в ньому. Зі своїми бажаннями, мріями і «хрестами, які дехто тягне на своїх плечах». Ми впевнені, що кожен зможе впізнати в певних кадрах себе або когось зі свого оточення. А ще у кліпу досить неочікуване завершення, по суті, історія відео починається у його фіналі, а якщо зануритися у відео ще глибше, то розумієш що ньому немає ні початку ні кінця. І, як завжди, є приховані секрети, пасхалки.

«Стань» - це третя пісня майбутнього альбому, який має вийти на початку 2022 року. Після цього «Антитіла» вирушать у стадіонний тур.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень