ON-LINE

Власника балкону над «Бахусом» піймали на брехні. Змусять збудувати «акваріум»?

вівторок, 18 грудня 2018
Про чорний ящик у центрі Рівного

Дозвіл на реконструкцію балкону над «Бахусом» скасували. Йдеться про чорну конструкцію на будівлі по вул. Соборна,19 у центрі Рівного.

Інспектори ДАБК не були там з перевіркою, адже власник приміщення на місці не з’являвся. Втім скасувати дозвіл управління архітектурно-будівельного контролю змогло після звернення директора фірми «Техноком».

Нагадаємо, саме цю фірму власник балкону зазначив, як підрядника, але це неправдива інформація, каже виконувач обов’язків начальника міського ДАБК Микола Дядюсь:

 

- Проектувальник написав листа, що немає ніякого відношення до того проекту. Ніякої проектної документації він не розробляв. Це засвідчило недостовірні відомості у повідомленні про початок виконання будівельних робіт. Це і стало підставою для скасування права на виконання будівельних робіт. Наразі замовник повинен розробити нормальну проектну документацію відповідно до тих містобудівних умов та обмежень. Набути права на виконання будівельних робіт, тобто відповідно до чинного законодавства, і провести реконструкцію того свого об’єкта так, як передбачено містобудівними умовами.
 

Перевірка забудови розпочалася 12 грудня. Новим власником приміщення є підприємець Сергій Бойчук. Останній на дзвінки журналістів не відповідає.

Ще у листопаді він презентував проект реконструкції приміщення під кафе на містобудівній раді і на ескізі цей балкон був заскленим. Тож за нього тоді і проголосували. Але в результаті виросла незрозуміла конструкція.

Проект і автор проекту - Віталій Міщук

За словами Миколи Дядюся, власник повинен виправити все у найстисліші терміни, інакше справою займатимуться правоохоронці.

Пропонуємо згадати, як презентували балкон на містобудівній раді:

Скандальне кафе над «Бахусом» – як проходила презентація проекту (ФОТО/ВІДЕО)

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного