«DozoR»-2: у Рівному можна стежити за роботою КАТП 1728 (ФОТО)

Як ми вже повідомляли, з 4 червня вивезенням сміття у Рівному займається КАТП 1728.

А тепер у рівнян з’явилася можливість стежити за роботою цього підприємства у режимі реального часу. Більше про це нам розповів депутат міської ради Назарій Поліщук:

Ця система створена для того, щоб рівняни бачили, чи працюють сміттєвози, чи не працюють. Наприклад, на певній території - невивезене сміття, а ми бачимо, що сміттєвози не працюють, значить? робота не йде. Тобто, це є прямий інструмент контролю і моніторингу роботи КАТП 1728.

На карті можна переглянути розташування сміттєвих майданчиків та сміттєвозів.

Також, натиснувши на той чи інший об’єкт, можна отримати додаткову інформацію про нього: про контейнери – адресу розташування, покриття, графік вивезення тощо, а про спецавтомобілі – номер, марку та швидкість руху.

Депутат сподівається, що споживачі уже скоро відчують якісну різницю у наданні послуг з вивезення відходів. Однак, він попереджає, що 

протягом перехідного періоду (а це - до місяця часу) у роботі КАТП 1728 можуть виникати певні нюанси, тому до цього треба бути готовими.

За його словами, наразі на карті відзначені тількі ті сміттєві майданчики, які були у власності КАТП 1728 до червня, а як тільки «Санком» передасть інші контейнери - карту оновлять.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень