![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Поставка мала бути сьогодні
Породіллі, які народжують у Рівненському пологовому, уже більше тижня не отримують пакунків малюка. Під час виписки новоспеченим мамам видають спеціальні довідки з якими порібно звертатися до управління соцзахисту за місцем проживання. Там бейбі-бокси мають видавати впродовж 30-ти днів.
У профільному департаменті облдержадміністрації кажуть, що пакунки в області ще є, втім їх не перерозподіляли між районами, як це робиться зазвичай, адже в середу мали привезти нову партію. Втім, сьогодні її так і не дочекалися, розповіла заступниця керівника департаменту соцзахисту населення області Лариса Юхименко:
Перерозподілу не робили з інших районів, бо обіцяли в перших числах листопада привезти нову партію. Тому ми й чекали поставки ЮНОПСу, але щось в них машини немає.
Залишки пакунків є, але вони не настільки значні, щоб одному чи іншому району «гнати» машину.
Привезти на Рівненщину 1112 пакунків. Цього більш, ніж достатньо, запевняє Лариса Юхименко.
Загалом поставка розрахована на місяць, втім деяким районам цих пакунків вистачає на 1,5-2 місяці. Якщо ж десь виникає недостача, їх «перекидають» на інші райони. Цього разу так не зробили, адже очікували на вчасну поставку.
Додамо, що у перинатальному центрі пакунків малюка наразі достатньо.
Нагадаємо, що влітку наповнення бейбі-боксів оновили. Перелік речей, які нині отримують породіллі, знайдете тут:
Оновлені пакунки малюка отримують молоді мами Рівненщини
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК