Довідки про вакцинацію: Вівсянник пояснив, хто може виправляти дані про щеплення в інформаційній системі

Та коли виникають неузгодженості

Мешканці Рівненщини, які отримали дві дози вакцини від коронавірусу, почали отримувати довідки про щеплення.

За словами директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олега Вівсянника, в системі отримання довідок про щеплення є три суб’єкти. Це пункт вакцинації або та структура, де проводиться вакцинація пацієнта, пацієнт і сімейний лікар.

Під час отримання щеплення пацієнту потрібно слідкувати за інформацією, яку вносять під час проведення вакцинації на пункті щеплення, і давати правильну та чітку інформацію щодо своїх особистих даних та сімейного лікаря, з яким уклали декларацію,  – повідомив Олег Вівсянник.

Він також зауважив, що в інформаційній системі бувають деякі неточності. Таке трапляється, коли лікар не перебуває у системі нашої області.  

Системи, які діють на Рівненщині, інтегровані в єдину цілісну систему і чітко передають всі дані в межах єдиної системи.

 

Проте в разі виникнення неузгодженості ми можемо всі дані з’ясувати через центр громадського здоров'я або у сімейного лікаря, який має право внести виправлення до системи та виписати відповідний вакцинальний сертифікат, – зауважив Олег Вівсянник.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень