«Довбик. Що... Знову московит?», - Ніцой наїхала на героя матчу Україна – Швеція (ФОТО)

«Звідки беруться ці марсіани?» (с)

Після сенсаційної перемоги збірної України з футболу над шведами з рахунком 2:1 письменниця Лариса Ніцой злісно накинулася на героя матчу Артема Довбика, - пише РБК-Україна.

52-річна авторка дитячих книжок обурилася тим, що футболіст на прес-конференції спілкувався російською мовою.

На своїй Facebook-сторінці Ніцой назвала футболіста «московитом», «марсіанином» і показала своє невдоволення знаменитим facepalm-жестом.

«Довбик. Що, знову? Знову московит? Господи, ну звідки беруться ці марсіани?

 

А тепер усі, хто написав про українського героя, хто ставив уподобайки, хто вболівав, хто хвалив - так само дружно сходили до нього і сказали йому, що українські герої, тим більше, якщо вони з Черкас (Холодний Яр і все таке), розмовляють українською. Скажіть йому про це.

 

По-доброму скажіть. Бо він ніколи про це не чув. Де їх усіх тримають? У якому вакуумі?» - обурються письменниця.

І хто тут "марсіанин"?

Цікаво, що дописувачі у більшості не підтримали письменницю, вказавши, що вона не права:

«Тут два варіанти – або людина хвора на голову, або отримує зарплатню від РФ. Не знаю, що гірше. Я про Ніцой, якщо що», - прокоментував Дмитро Борисов.

 

«Шановна, якщо він не спілкується українською, як і більшість (на жаль, звичайно) у нашій збірній, то це не означає, що вони не заслуговують на нашу підтримку та опору. Я гордий, я гордий, що живу в країні, де в першу чергу ставляться професійні досягнення, коли в такому шаленому матчі перемагає наша збірна, звучить наш гімн, майорить наш стяг», - зазначив Артем Іщук.

 

«Пані Лариса, ви зараз дуже нагадуєте людину яка кинула палити, або лютого вегетаріанця. Все, для Вас більше нічого не існує. Любу подію, любу тему розмови Ви будете зводити до того як шкідливо палити і як палії вам життя не дають», - пише Микола Великий.

Дехто з користувачів все ж став на бік Лариси Ніцой:

«У нас ще багато роботи... Пані Ларису треба підтримати, бо те, про що вона говорить, є дуже важливо, це наш імідж у світі. Хлопці молодці, без сумніву! Так тримати у футболі і надалі. Але як будуть спілкуватися українською, то взагалі ціни їм не буде!» - написала Христина Попович.

Ви можете приєднатися до цієї дискусії за посиланням нижче:

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень