Дошкільнята - в садочки, школярі - на гірку? «Лікарняні канікули» у школах Рівного продовжили

Кількість хворих на грип зменшилась, АЛЕ...

Карантин у школах Рівного продовжили до наступної середи, 21 лютого, включно.

Сьогодні, 16 лютого, міська техногенна комісія, в яку входять посадовці, медики та епідеміологи, одноголосно проголосували за те, щоб продовжити карантинні заходи у Рівному.

Ситуацію пояснив завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

У Рівному з початку тижня до медиків звернулося 2474 людини, з них 1729, а це 70%, діти. За тиждень було госпіталізовано 52 особи, з них 41 дитина. Незважаючи на зниження захворюваності, епідситуація із захворюваністю на ГРВІ та грип продовжує залишатись напруженою, пропоную продовжити карантинні заходи хоча б до наступної середи.

До слова, заступник міського голови Галина Кульчинська резюмувала, що епідпоріг у Рівному перевищений на 12 %.

Ситуація в області ще гірша - епідпоріг перевищено на 25 %.

То вже в середу, 21 лютого, комісія Рівнеради знову збереться, щоб визначити, чи безпечно дітям повертатися на навчання.

Нагадаємо, школи Рівного на карантині уже другий тиждень. З понеділка карантинні заходи було введено у позашкільних навчальних закладах. А в садочках Рівного карантин не оголошували.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень