Дорогу з Рівного на Луцьк відремонтують за кілька десятків мільйонів

Кажуть, що держава серйозно взялась за будівництво якісних доріг

Дорогу з Рівного на Луцьк відремонтують. Щоправда, робитимуть це почергово.

Йдеться про відрізок дороги на трасі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, від луцького кільця до повороту на «Азот».

Про це в ефірі «Радіо Трек» розповів заступник начальника Служби автодоріг області Микола Козачок:

Перший рік, за багато десятків років, є капітальний ремонт. Це дорога Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне. Це від луцького кільця до «азотівського» кільця. 6 км ділянки дороги. Держава нам дала на це 81 млн гривень. Тенденція все-таки позитивна щодо капітального ремонту доріг в області, і вона розпочата ще в 2017 році.

Нині через систему державних закупівель "Прозорро" служба автодоріг області шукає підрядника, який би взявся за капітальний ремонт цієї дороги.

Додамо, що в 2018 році з бюджету України  на  капітальний, поточний середній ремонт доріг загального користування державного значення Рівненської області виділено суму в 351,5485 млн грн.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень