Долар різко впав нижче 38 гривень: Скільки коштує валюта обмінниках

Курс долара в покупці та продажу

Сьогодні, 29 березня, в Україні долар у покупці подешевшав до 37,75 гривні. В продажу американська валюта також впала і коштує 38,25 грн.

В обмінниках сьогодні купують долар США в середньому за 37,48 гривні, що на 21 копійку дешевше, а курс продажу зріс до 38,23 грн/дол. (+14 копійок).

Експертка Ганна Золотько назвала цей тиждень «перехідним». Таким періодом, за її словами, можуть скористатися спекулятивно налаштовані учасники ринку.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень