

Ціна може зрости вже літом
Голова ради Національного банку України Олена Коробкова розповіла, що з липня цього року на валютний ринок може негативно вплинути повернення до довоєнної системи оподаткування пального.
Автоматично збільшиться імпорт цієї продукції в Україну за «старими» цінами, що активізує попит на валюту. В результаті курс може зрости до 38-40 гривень, – зауважила Олена Коробкова.
Водночас економічний експерт Борис Кушнірук упевнений, що попит на валюту навпаки скоротиться:
Все пальне ми імпортуємо. Якщо воно внаслідок оподаткування зросте у ціні, попит нею може скоротитися. Відповідно, попит на валюту, необхідну для придбання нафтопродукту, також скоротиться, – вважає експерт.
Джерело: Дзеркало тижня
Радіо Трек: НОВИНИ
Які банани в магазині треба обходити стороною: це знає не кожен
Мороз та сніг? Синоптик назвала регіони, куди повернеться холод
Пенсіонерам роздають новий вид посвідчень: як отримати і що робити зі старим
Просто киньте це при посадці в лунку: зберете по три відра картоплі з куща
Ніяка не Каменських: від якого прізвища відмовилася співачка багато років тому
Українцям виплатять фінансову допомогу: як отримувати щомісяця до 3600 грн?
У травні долар та євро буде «трясти»: прогноз курсу валют
Шлюбу немає, кредит залишився: адвокат пояснив, як розподіляються борги між подружжям після розлучення
В Україні до кінця літа може змінитися курс долара
«Золота вода» притягне гроші в дім: Що треба робити
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415