![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Зважте всі «за» і « проти»
У 2020 році гривня досить серйозно «просіла» щодо іноземних валют – як до долара, так і до євро.
Якщо до американської валюти на початку 2020 року гривня котирувалася на рівні трохи більше ніж 25 гривень за долар, то до його закінчення – вже зупинилась на позначці 28,3.
З євро ситуація вельми схожа – 27,7 гривні на старті 2020 року і вже 33,9 – в кінці. Якщо купити на початку 2020 року долари й євро, то за підсумками року можна було б отримати непоганий дохід.
Вклавши в долари у січні 1000 доларів, можна було б отримати 3300 гривень прибутку, а якщо інвестувати в євро, то прибуток би склав понад 6000 гривень.
За підсумками 2020 року долар на світовому валютному ринку ослаб щодо євро – пара євро-долар за рік зросла в ціні з позначки 1,09 долара за євро до – 1,22, тобто на 12%.
Це було обумовлено насамперед погіршенням стану економіки США через пандемію коронавірусу.
При збереженні тенденцій, які є зараз, то варто очікувати подальшого ослаблення курсу гривні до долара і євро. Однак, ймовірно, воно буде вже не таким істотним як у 2020 році, повідомляє 24 канал
Кращий варіант – це диверсифікація портфеля. Можна порадити «не складати всі яйця в один кошик». Краще тримати ваші заощадження в співвідношенні «35 на 35 на 30»
В цьому випадку ви будете застраховані від можливих різких стрибків курсу – причому як у бік збільшення, так і падіння.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК