Максимум 29 грн: прогноз курсу долара на весну

Чого очікувати від іноземної валюти

Курс долара в Україні почав весну з різких коливань.

Так, у перший день березня вартість американської валюти була на рівні 27,93 за долар, 2 числа вона зросла на 7 копійок і становила 28 грн за долар, а завтра, 4 березня, долар коштуватиме вже 27,84 грн, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Національний банк України

Економіст Олександр Хмелевський Фактам ICTV розповів, що реагувати на такі коливання курсу іноземної валюти та купувати або продавати долари, не варто.

Оскільки курсові коливання всього лише свідчать про те, що на ринку працюють спекулянти, які прагнуть отримати прибуток.

Крім того, експерт пояснив, що на здорожчання долара на початку березня вплинули виплати за зовнішнім боргом. Проте вже сьогодні гривня на міжбанківському ринку трохи зміцніла.

Надалі курс долара трохи «падатиме». Однак буде час, коли долар може «піднятися» до 29 грн

Максимально курс навесні може досягти 29 грн за долар. Проте через загострення економічної та політичної кризи тиск на гривню буде зростати. І не виключено, що в третьому-четвертому кварталі відбудеться суттєва девальвація національної валюти, – пояснив Олександр Хмелевський.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень