Доктор Комаровський переніс клінічну смерть прямо на роботі (ВІДЕО)

«Я такий шлях пройшов, не дай вам Бог всім» (с)

Як стало відомо, український лікар Євген Комаровський переніс клінічну смерть прямо на роботі. Його ледь не вбило струмом. Про це доктор Комаровський розповів у програмі «Зірковий шлях».

Лікар, який часто дає українцям поради та в доступній формі пояснює важливу інформацію про здоров’я, сміливо заявив, що його зовсім не лякає критика від хейтерів і недоброзичливців.

Таку позицію Комаровський пояснив історією про клінічну смерть і складнощі в житті. За словами лікаря, йому довелося пережити занадто багато непростих ситуацій, тому слова хейтерів для нього нічого не значать.

Я такий шлях пройшов, не дай вам бог всім. Я кілька разів був на межі життя і смерті, переніс клінічну смерть. Ми з дружиною, напевно, 15 років життя не могли взяти відпустку разом. Тому що я їхав один місяць з дітьми відпочивав, вона – другий, – розповів Комаровський.

Виявилося, доктор міг загинути прямо під час роботи. Комаровський переніс клінічну смерть через удар струмом.

Мене вбило електричною лампою кварцовою у відділенні реанімації. Її замкнуло. Її треба було посунути, а я її взяв. І, коли я падав, вбило, вона на мене впала, і вирвалася з розетки. Ну і плюс гуркіт. І це відділення реанімації. Тобто тут же набігла купа реаніматологів, відкачали мене, я прийшов до тями, – розповів Комаровський.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень