Внесок великий, але є одне «але»: чи нададуть звання почесної громадянки Рівного Косміаді?

Цього року

Фото - ОГО

Надати звання почесний громадянин міста дочці художника Георгія Косміаді – Надії – просять мера Рівного. Ініціювали це представники одного з культурно-просвітницьких центрів міста, які спільно з художниками прийшли на сесію міської ради у четвер, 20 грудня.

Петро Подолець - біля мікрофона. Фото Радіо Трек.

Прохання озвучив голова обласної організації спілки художників Петро Подолець:
 

- За великий внесок в розвиток культурної спадщини Георгія Косміаді та створення «Арт-галереї картин Георгія Косміаді у Рівному» та передачі значної кількості картин художника у фонд обласного краєзнавчого музею, а ще з нагоди 95-річчя Надії Косміаді надати їй звання почесного громадянина міста. Наша спілка підтримала таке звернення і я вважаю, що ми не до кінця оцінили той внесок, який родина Косміаді зробила для нашого краю.

Мер Рівного погодився з цієї пропозицією, втім зауважив, що до 29 грудня, до дня народження Надії Косміаді, надати звання не встигнуть через бюрократичні процедури.

Зауважимо, торік Надія Косміаді отримала відзнаку за заслуги перед містом ІІ-го ступеня. У своїх 94 роки жінка організувала понад 80 виставок картин батька та його учнів у різних містах країни.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень