![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Цього року
Надати звання почесний громадянин міста дочці художника Георгія Косміаді – Надії – просять мера Рівного. Ініціювали це представники одного з культурно-просвітницьких центрів міста, які спільно з художниками прийшли на сесію міської ради у четвер, 20 грудня.
Прохання озвучив голова обласної організації спілки художників Петро Подолець:
- За великий внесок в розвиток культурної спадщини Георгія Косміаді та створення «Арт-галереї картин Георгія Косміаді у Рівному» та передачі значної кількості картин художника у фонд обласного краєзнавчого музею, а ще з нагоди 95-річчя Надії Косміаді надати їй звання почесного громадянина міста. Наша спілка підтримала таке звернення і я вважаю, що ми не до кінця оцінили той внесок, який родина Косміаді зробила для нашого краю.
Мер Рівного погодився з цієї пропозицією, втім зауважив, що до 29 грудня, до дня народження Надії Косміаді, надати звання не встигнуть через бюрократичні процедури.
Зауважимо, торік Надія Косміаді отримала відзнаку за заслуги перед містом ІІ-го ступеня. У своїх 94 роки жінка організувала понад 80 виставок картин батька та його учнів у різних містах країни.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Рівнерада визначила почесних громадян Рівного
Відомий рівненський плавець знову перемагає на турнірі
Хто отримає спадщину доньки рівненського художника Косміаді? (1,5 тисячі картин, квартира...)
У найкращому ретро-костюмі на святі вулиці Поштової була та, хто пам’ятає ті часи (ФОТО)
Депутату Рівнеради присвоять відзнаку «За заслуги перед містом» IІІ ступеня
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК