До уваги рівнян: «Укрпошта» пояснила, чому не поставляє передплатникам газету «Експрес»

В «Експресі» заявляють про утиски

Скандал розгорівся наприкінці 2017 року. Читачі почали скаржитися, що їм відмовляють у передплаті газети «Експрес», а тим, хто її передплатив на 2018 рік, обіцяють повернути кошти.

Керівництво «Експресу» на своїх шпальтах пояснило, що

"Укрпошта" видала лист про заборону приймати передплату на газету "Експрес" по всій країні.

 

А згодом повідомила, що не продовжуватиме договір на поширення газети "Експрес" у передплату, який діяв з 2004-го року.

В «Експресі» скаржилися на переслідування, оскільки, на їхню думку,

їм безпідставно відмовили у продовженні договору. До того ж, вказували на вибірковість переслідування, бо «Експрес» - єдине видання держави, яке потрапило у таку ситуацію.

Так дії "Укрпошти" журналісти видання називали

перешкоджанням журналістській діяльності і стверджували, що у неофіційних розмовах їм прямо кажуть, що причина блокування — викривальні статті, які публікуються на сторінках газети.

З цього приводу від учора вони обіцяли розпочати попереджувальну акцію протесту.

А вже вчора свою позицію з приводу цього інциденту оприлюднила «Укрпошта». Вона пояснила, що

ТзОВ «Експрес медіа сХаб», яке видає газету «Експрес», порушувало умови договору розповсюдження газети.

 

Адже протягом тривалого часу дозволяло собі вкладати у газети незадекларовані шпальти, тим самим збільшуючи фізичне навантаження на листонош і свідомо наносячи збитки “Укрпошті”.

Тож найближчим часом "Укрпошта" обіцяла звернутися до суду з позовом до  ТзОВ «Експрес медіа сХаб» про компенсацію збитків.  

Також "Укрпошта" повідомила, що з вересня торік просила «Експрес медіа сХаб» укласти договір на розповсюдження газет за передплатою. Однак видавництво це не зробило.

Тож Укрпошта зауважує:

Усі звинувачення у «заполітизованості» «Укрпошти»  або використанні її як інструменту політичного тиску є маніпулятивними та абсолютно безпідставними, оскільки конфлікт носить господарський характер, а газету «Експрес» підприємство продовжує безперешкодно поширювати вроздріб, згідно з чинним договором. Станом на 04.01.2018, Укрпошта, згідно з угодою та за графіком здійснює поставку у регіональні філії понад 104 тис. од. газети “Експрес”.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень