ON-LINE

До голосування — два тижні. Громадський бюджет Рівного вийшов на фінішну стадію

п'ятниця, 30 серпня 2019
Комітет відібрав проєкти

Проєкти на громадський бюджет Рівного відібрали для голосування. Координаційний комітет з депутатів міськради розглянув більше, ніж 90 ініціатив, які подали рівняни на фінансування з бюджету участі. Докладніше про це розповідає секретар міськради Сергій Паладійчук:

Ми  вийшли на фінішну стадію громадського бюджету, тобто  визначили ті проєкти, які потрапляють згідно з процедурою на голосування. Тепер до початку голосування лишається два тижні. Ми виділили 10 мільйонів гривень. 7 мільйонів на великі проєкти – це від 250 тисяч до мільйона, та 3 на малі – до 250 тисяч.

Сергій Паладійчук

Усього проєктів подали на суму 40 мільйонів гривень. З них комітет відхилив 13 ініціатив. Сергій Паладійчук розповідає, що цього року за проєкти громадського бюджету можна голосувати лише з 18 років.

Також кожен рівнянин має право віддати голос за три малих і три великих проєкти. Серед тих ініціатив, які пройшли, традиційно багато спортивних майданчиків та інших, спрямованих на розвиток освіти.

Також багато пропозицій для розвитку комунального господарства та культури. Голосування починається 16 вересня та триватиме до першого жовтня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного