До чого призвела відмова від виробництва цукру на Рівненщині

Знищення потужної кормової бази позначилося як на худобі, так і на вартості молока

Цукор у Рівному можна придбати по 12 гривень за кілограм. Така ціна є дещо нижчою від вартості цукру, до якої уже звикли у місті впродовж останнього року. І це при тому, що на Рівненщині солодкий пісок на сьогодні не виробляють взагалі, говорить голова асоціації фермерів Рівненської області  Дмитро Українець

І фермери, і селяни, десь років 6-7 назад сіяли до 50% цукрового буряку, то в цьому році не сіють. З шести заводів цукрових, що були у нас раніше, не працює жоден. І це біда! Цукровий буряк цінний не тільки тим, що є цукор. Вирощуючи цукровий буряк, селянин, фермер мав гичку, мав жом. І це була мотивація, стимул для утримання худоби молочної, корів. Це потужна кормова база, - каже Дмитро Українець.   

Тож відсутність такої кормової бази впливає на зменшення поголів’я худоби, звідки і випливає подорожчання молока, про яке ми уже згадували. Тож нині у Рівному цурок продають здебільшого з сусідньої Волинської, Львівської і Житомирської областей. За словами Дмитра Українця, цукрові заводи на Рівненщині, зокрема в Оженині, Бабині та Дубно нині продають. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень