До якої дати в Україні оголошена мобілізація

Вона триває вже понад 2 роки

Верховна рада ухвалила закон №12151 про затвердження Указу президента про продовження дії воєнного стану, а також №12152 про продовження загальної мобілізації.

Згідно з законами, дія воєнного стану та загальної мобілізації продовжується на 90 діб — з 10 листопада 2024 року до 7 лютого 2025 року.

Це було 13 голосування за воєнний стан. Під час воєнного стану чоловіки віком від 18 до 60 років повинні носити з собою військово-обліковий документ. Станом на зараз існує дві його форми – паперова й електронна.

Паперовий військово-обліковий документ – це посвідчення про приписку до дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного.

Базова військова підготовка

Крім того, замість строкової служби для громадян в Україні від 1 вересня 2025 року запровадять базову військову підготовку (БЗВП).

Її повинні пройти усі чоловіки віком від 18 до 24 років, тобто ті, хто ще не підлягає мобілізації. Жінки – за бажанням. Водночас можна буде самостійно обрати рік для її проходження.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень