До України привезли євро, за які «нічого не можна купити»: що це за купюра і кому вона потрібна (ФОТО)

Йдеться про 0 євро

Банкнота номіналом 0 євро з'явилися в Україні. На банкноті зобразили Софійський собор. Сувенірні гроші, на які полюють колекціонери з усього світу, почали випускати десять років тому на французькому монетному дворі. Банкноти прикрашають найславніші пам’ятки Європи.

В січні цього року вперше надрукували нуль євро з українськими Золотими воротами – п’ятитисячний тираж банкнот тоді розлетівся за лічені дні.

Придбати євро можна онлайн та офлайн у Софіївському соборі.

 

Від справжніх ці гроші відрізняє тільки – номінал. І покриття, і сенсорні покриття для людей з вадами зору, воно все враховано тут, в цій купюрі.

Сувенірні євро

Значну частину тиражу Золотих воріт розкупили іноземці: банкноти в Європу відправляли поштою.

Найбільш щемні замовлення надходили з прифронтових українських міст.

На новій купюрі можна розгледіти частину інтер'єрів. Але центральне зображення – вид на фасад Софійського собору з дзвіниці.

Джерело: tsn

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень