До школи – один місяць: скільки коштує зібрати «канцелярку» для школяра у Рівному (ФОТО)

Ціни за 31 липня

До початку нового навчального року лишився один місяць. Через війну поки невідомо, як навчатимуться школярі – традиційно у школі чи дистанційно. Попри це, у Рівному в канцелярських магазинах можна вже помітити невеликі черги.

Найбільше таким закупам тішаться першокласники, адже вибір товарів у крамниці такий великий, що визначитися дуже важко.

Радіо Трек відвідав відомий у місті магазин у районі Пивзаводу та подивився, скільки коштує зібрати найнеобхідніше приладдя для учня. Отож, ціни на найдешевшу канцелярію такі:

  • Щоденник – від 12 грн до 250 грн
  • Зошит на 12 л – від 3,5 грн
  • Зошит на 48 л – 13 грн
  • Зошит на 60 л – 16 грн
  • Зошит на 96 л – 25 грн

  • Ручка – 4 грн
  • Олівець простий – 4 грн
  • Кольорові олівці 12 од. – 46 грн
  • Стругачка – 5 грн
  • Фломастери 6 од. – 18 грн
  • Гумка – 3 грн
  • Лінійка дерев’яна на 20 см – 3 грн

  • Папір кольоровий – 10 грн
  • Картон кольоровий – 20 грн
  • Фарба гуаш 9 кольорів – 53 грн
  • Фарба акварель 12 кольорів – 45 грн

  • Набір пензликів – від 30 грн
  • Обкладинки – 46 грн
  • Пенал – від 52 грн
  • Ланч-бокс – від 102 грн

  • Пляшка для води – від 150 грн
  • Сумка для змінки – від 150 грн
  • Сумка на трудове навчання – від 125 грн
  • Рюкзак – від 500 грн.

Отож, для першокласника базовий набір з усім цим приладдям і по 10 зошитів у клітинку та косу лінію коштуватиме від 1436 грн.

Варто зауважити, що торік найдешевші зошити у клітинку/лінійку з м’якою обкладинкою без дизайну коштували від 2 грн за одиницю. Цього року – 3,5 грн.

Загалом ціни у порівнянні з минулими роками виросли не дуже суттєво. Ймовірно, ближче до вересня вони ще додадуть у ціні, коли попит зросте.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень