До 35 градусів тепла: Яким буде перший день осені

Прогноз погоди на неділю

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Завтра, 1 вересня, на Рівненщині очікується мінлива хмарність.

Опадів синоптики не передбачають. Вітер буде північно-східний, 5-10 м/с, повідомили у Рівненському гідрометцентрі.

Найближчої ночі температура повітря буде на рівні +12...+17 градусів, а вдень очікується до +25...+30 градусів.

Тепло в перший день осені буде не лише на Рівненщині, а й в Україні загалом. Вночі, за прогнозом синоптика Ігоря Кібальчича, буде до +19…+24 градусів, а вдень синоптики обіцяють +30…+35 градусів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень